V Kralupech si to rozdají hokejoví junioři s A-týmem

04.09.2018
Ilustrační foto
Pomalu se nám blíží zahájení sezóny a obě kategorie kralupského klubu si to spolu ve středu 5.9. od 20:00 rozdají.

Jde o novou tradici, kdy na začátku sezóny a na konci změří své síly obě kategorie. Jedná se o prestiž a ve hře je tataráček pro vítězné mužstvo .
Kluci z juniorky se mohou trenérovi A-týmu  Josefovi Zajícovi  předvést a třeba si říci o sestavu. Sezóna bude dlouhá a mladí bude časem nastupovat a prosazovat se v A-týmu. Doražte ve středu na zimní stadion podívat se na dravé mládí a A-tým v přípravě na novou sezónu. Borci slibují, že si nedají nic zadarmo.

Komentáře k utkání:
trenér juniorů Lukáš Majer : Máme za sebou v rámci přípravy na novou sezónu osm zápasů, kde jsme odehráli těžké zápasy proti Ústí, Letňanům a Třemošné, ale neměli jsme žádnou konfrontaci proti seniorskému týmu a velice si Vážíme a těšíme na souboj s A -týmem. Bude to velmi dobrá prověrka pro kluky a budeme se snažit, abychom byli pro A-tým silným soupeřem, kteří ji prověří před startem krajské ligy . Samozřejmě jsme rádi, že můžeme v rámci klubu realizovat danou konfrontaci a doufejme , že navážeme  na novou tradici na začátku a na konci sezóny. Samozřejmě tataráček zůstane v kabině juniorky. Proto zveme všechny diváky a fandy Kralup se na dané střetnutí se podívat.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Mělnicka